Sparen voor je vereniging bij JUMBO

 

 

Beste leden, ouders, verzorgers,

 

Vanaf woensdag 2 november kunt u bij Jumbo gaan sparen voor onze sportvereniging. Bij elke besteding van € 10,- ontvangt u een sportpunt. Deze sportpunten kunt u toekennen aan een sportvereniging van uw keuze. Wij willen u natuurlijk vragen deze punten aan onze sportvereniging te geven. Van de punten die we ophalen kunnen wij namelijk extra sport- en spelmaterialen voor de sportvereniging aanschaffen. Op de website www.jumbosparenvoorjesportvereniging.nl/provincies kunt u onze vereniging opzoeken en zien wat onze spaardoelen zijn. Op deze site kunt u de sportpunten ook direct aan onze vereniging toekennen. U kunt uw gespaarde punten ook inleveren bij ons op de vereniging. Bij de ingang van de sportkantine staat een dropbox waar u ze in achter kunt laten.

Geef het ook door aan je familie, buren, vrienden en kennissen!
We willen u bij voorbaat danken voor het meesparen voor onze sportvereniging!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *